Ange e-post för det konto som du önskar återställa lösenord för.

Ett mail med instruktioner för återställning av lösenord har skickats till {{data.email}}

{{errorMessage}}

Logga in

Du är nu registrerad

Logga in för att spara produkter och material i dina listor.

Lösenordet är för svagt

{{errorMessage}}

Fredrik Hesselgren

Arkitektsäljare Fredrik inspiration för företag

Distrikt mitt

Projekt/ÅF
073-707 35 71

fredrik.hesselgren@cchoganas.se

Carin Svensson

Arkitektsäljare Carin inspiration för företag

Distrikt syd

Arkitekt/Projekt
073-707 35 06

carin.svensson@cchoganas.se

Ulrika Sjöström Salom

Arkitektsäljare Ulrika inspiration för företag

Distrikt öst

Arkitekt/Projekt
073-707 35 43

ulrika.sjostrom.salom@cchoganas.se

Joakim Borg

Joakim Borg Arktektsäljare Göteborg

Distrikt väst

Arkitekt/Projekt
073-707 36 81

joakim.borg@cchoganas.se

Andreas Eriksson

Distrikt norra Norrland

Arkitekt/Projekt/ÅF
0737-073507

andreas.eriksson@cchoganas.se

Peter Andersson

Peter Andersson platschef, Höganäs Kakelcenter Sundsvall

Distrikt södra Norrland

Arkitekt/Projekt/ÅF
073-707 36 69

peter.andersson@cchoganas.se