Ange e-post för det konto som du önskar återställa lösenord för.

Ett mail med instruktioner för återställning av lösenord har skickats till {{data.email}}

{{errorMessage}}

Logga in

Du är nu registrerad

Logga in för att spara produkter och material i dina listor.

Lösenordet är för svagt

{{errorMessage}}

Kundservice

Kundservice är öppet vardagar 8:00-16:30

Under sommaren Juni-Augusti håller vi Lunchstängt 12:00-12:30

Telefon nummer: 0104754000

Mail: order@cchoganas.se

Välkomna

Arkitektsäljare

CC Höganäs Arkitektsupport håller öppet vardagar mellan 8-16.30 (lunchstängt 12-12.30)
Naturligtvis kan du även kontakta din lokala representant men ofta kan du få snabbare svar genom vår arkitektsupport.
Vill du diskutera ett specifikt projekt, få information om något produktområde, t.ex. golv i offentlig miljö, bassänger, fasader, årets nyheter etc. är du som vanligt alltid välkommen att kontakta din lokala säljrepresentant för ett möte eller informationsträff.
CC Höganäs Arkitektsupport Tel: 010-475 40 20, arkitektsupport@cchoganas.se

Carin Svensson

Distrikt syd

Arkitekt/Projekt
073-707 35 06

carin.svensson@cchoganas.se

Niklas Oleby

Distrikt väst

Arkitekt
073-707 36 81

Niklas.Oleby@cchoganas.se

Kristina Rung

Distrikt öst

Arkitekt/Projekt
073-707 35 43

kristina.rung@cchoganas.se

Erik Svenshammar

Distrikt norr

Arkitekt/Projekt/ÅF
070-318 22 88

Erik.Svenshammar@cchoganas.se

Säljregion syd

För dig som bor i: Värnamo, Ljungby, Växjö, Oskarshamn, Kalmar/Nybro, Karlskrona, Karlshamn, Kristianstad, Hässleholm, Ängelholm, Helsingborg/Landskrona, Malmö/Lund/Trelleborg, Ystad/Simrishamn, Eslöv, Halmstad, Falkenberg/Varberg, Göteborg/Alingsås, Borås.

Mats Stern

Projekt
073-707 36 33

Mats.Stern@cchoganas.se

Carin Svensson

Arkitekt/Projekt
073-707 35 06

carin.svensson@cchoganas.se

Dennis Görthz

ÅF/Projekt
073-707 36 52

Dennis.Gorthz@cchoganas.se

Säljregion väst

För dig som bor i: Uddevalla

Niklas Oleby

Arkitekt
073-707 36 81

Niklas.Oleby@cchoganas.se

Petra Volmefjord

Projekt/ÅF
073-707 35 03

petra.volmefjord@cchoganas.se

Säljregion mitt

För dig som bor i: Nyköping, Katrineholm, Eskilstuna, Mjölby/Motala, Linköping, Norrköping, Jönköping, Tranås, Eksjö/Nässjö/Vetlanda, Västervik, Hultsfred/Vimmerby, Trollhättan/Vänersborg, Lidköping/Skara, Falköping, Skövde, Mariestad, Örebro, Lindesberg, Köping.

Thomas Nyborg

Key Account Manager
073-707 35 10

thomas.nyborg@cchoganas.se

Bulent Yigin

Projekt/ÅF
073-707 35 71

bulent.yigin@cchoganas.se

Säljregion öst

För dig som bor i: Stockholm/Södertälje, Norrtälje, Enköping, Uppsala, Visby, Kristinehamn/Filipstad, Karlstad, Säffle/Åmål, Arvika, Karlskoga, Västerås, Fagersta, Sala, Ludvika.

Peter Westermark

Projekt/ÅF
073-707 35 28

Peter.Westermark@cchoganas.se

Kristina Rung

Arkitekt/Projekt
073-707 35 43

kristina.rung@cchoganas.se

Christina Lundberg

Projekt
073-707 35 02

christina.lundberg@cchoganas.se

Ulrika Sjöström

Innesäljare
mobile + 46 (0) 768 15 94 56

ulrika.sjostrom@cchoganas.se

Säljregion norr

För dig som bor i: Borlänge/Falun, Avesta/Hedemora, Mora, Gävle/Sandviken, Bollnäs/Söderhamn, Hudiksvall/Ljusdal, Sundsvall, Härnösand/Kramfors, Sollefteå, Örnsköldsvik, Östersund, Umeå, Skellefteå, Lycksele, Piteå, Luleå/Boden, Haparanda/Kalix, Kiruna/Gällivare.

Erik Svenshammar

Arkitekt/Projekt/ÅF
070-318 22 88

Erik.Svenshammar@cchoganas.se

Fredrik Jonzon

Arkitekt/Projekt/ÅF
073-707 3507

fredrik.jonzon@cchoganas.se

Teknik

Tobias Rundström

Teknik: Bruk och keramik
010 - 47 54 077

tobias.rundstrom@cchoganas.se

Företagsledning

Per-Arne Andersson

VD/Managing Director
mobil + 46 72 453 96 52

per-arne.andersson@cchoganas.se

Martina Grudeborn

Logistikchef
073-707 35 14

martina.grudeborn@cchoganas.se

Joachim Ask

Försäljningschef
073-707 35 27

joachim.ask@cchoganas.se