Ange e-post för det konto som du önskar återställa lösenord för.

Ett mail med instruktioner för återställning av lösenord har skickats till {{data.email}}

{{errorMessage}}

Logga in

Du är nu registrerad

Logga in för att spara produkter och material i dina listor.

Lösenordet är för svagt

{{errorMessage}}

hero

Kontakta Höganäs Kakel - Kundservice

Kundservice är öppet vardagar 8:00-16:30

Telefon nummer: 010-475 40 00

Mail: order@cchoganas.se

Välkomna

Fyll i vårt kontaktformulär

Malin Danielsson

Kontakta Höganäs Kakel Malin

Ola Petersson

Kontakta Höganäs Kakel Ola

Anette Olsson

Kontakta Höganäs Kakel

Kontakta Höganäs Kakel - Arkitektsäljare

Arkitektsupport har öppet vardagar mellan 08:00-16:30 (lunchstängt 12:00-12:30)
Tel: 010-475 40 20 arkitektsupport@cchoganas.se
Varmt välkommen att kontakta din lokala säljrepresentant för att diskutera kommande projekt, boka möte eller informationsträff.

Carin Svensson

Distrikt syd

Arkitekt/Projekt
073-707 35 06

carin.svensson@cchoganas.se

Ulrika Sjöström Salom

Arkitektsäljare Ulrika inspiration för företag

Distrikt öst

Arkitekt/Projekt
073-707 35 43

ulrika.sjostrom.salom@cchoganas.se

Joakim Borg

Joakim Borg Arktektsäljare Göteborg

Distrikt väst

Arkitekt/Projekt
073-707 36 81

joakim.borg@cchoganas.se

Fredrik Jonzon

Arkitektsäljare Fredrik inspiration för företag

Distrikt nord

Arkitekt/Projekt
073-707 35 07

fredrik.jonzon@cchoganas.se

Fredrik Hesselgren

Arkitektsäljare Fredrik inspiration för företag

Distrikt mitt

Projekt/ÅF
073-707 35 71

fredrik.hesselgren@cchoganas.se

Säljregion syd

Peter Christensen

Peter Christensen, säljledare syd

Säljledare
072-249 90 29

peter.christensen@cchoganas.se

David Sohlman

Säljare
073-073 32 25

david.sohlman@cchoganas.se

Carin Svensson

Arkitekt/Projekt
073-707 35 06

carin.svensson@cchoganas.se

Fredrik Welinder

Innesäljare/Projekt
073-707 36 17

fredrik.welinder@cchoganas.se

Säljregion Göteborg (Väst)

Dennis Görthz

Säljledare Göteborg
073-707 36 52

dennis.gorthz@cchoganas.se

Lina Tasevski

säljare göteborg Lina Tasevski

Projekt
072-254 48 74

Lina.Tasevski@cchoganas.se

Fredrik Hesselgren

Arkitektsäljare Fredrik inspiration för företag

Projekt/ÅF
073-707 35 71

fredrik.hesselgren@cchoganas.se

Dennis Djordjevic

Projektkoordinator
073-707 36 49

dennis.djordjevic@cchoganas.se

Christoffer Kofman

Säljare Christoffer Göteborg

Projekt
073-620 69 79

christoffer.kofman@cchoganas.se

Joakim Borg

Joakim Borg Arktektsäljare Göteborg

Arkitekt/Projekt
073-707 36 81

joakim.borg@cchoganas.se

Petra Skarsjö

Mammaledig

Key Account Manager

Säljregion Stockholm (Öst)

Dennis Görthz

Säljledare Stockholm
073-707 36 52

dennis.gorthz@cchoganas.se

Mikael Olsson

Projekt
073- 068 06 65

mikael.ohlsson@cchoganas.se

Martin Asp

Martin Asp projektsäljare

Projekt
073-7072887

martin.asp@cchoganas.se

Bulent Yigin

Bulent Yilgin projektsäljare

Projekt
073-7073678

Bulent.Yigin@cchoganas.se

Ulrika Sjöstöm Salom

Arkitektsäljare Ulrika inspiration för företag

Arkitekt/Projekt
073-707 35 43

ulrika.sjostrom.salom@cchoganas.se

Petra Fredriksson

Innesäljare
073-707 36 04

petra.fredriksson@cchoganas.se

Säljregion norr

För dig som bor i: Borlänge/Falun, Avesta/Hedemora, Mora, Gävle/Sandviken, Bollnäs/Söderhamn, Hudiksvall/Ljusdal, Sundsvall, Härnösand/Kramfors, Sollefteå, Örnsköldsvik, Östersund, Umeå, Skellefteå, Lycksele, Piteå, Luleå/Boden, Haparanda/Kalix, Kiruna/Gällivare.

Fredrik Jonzon

Arkitektsäljare Fredrik inspiration för företag

Arkitekt/Projekt/ÅF
073-707 35 07

fredrik.jonzon@cchoganas.se

Teknik

Tobias Rundström

Kontakta Höganäs Kakel

Teknik: Bruk och keramik
073 - 707 35 77

tobias.rundstrom@cchoganas.se

Fredrik Crona

Teknisk säljare
0702-09 66 31

fredrik.crona@cchoganas.se

Företagsledning

Max Råvik

Max Råvik VD Kontakta Höganäs Kakel

VD/Managing Director
010-475 40 55

max.ravik@cchoganas.se

Daniel Leo

CFO
010-475 40 30

daniel.leo@cchoganas.se

Ismo Kyrönen

Supply Chain Manager

Ismo.Kyronen@cchoganas.se

Dan Andersson

Kontakta Höganäs Kakel

Affärsområdeschef Butiker
073-707 36 10

dan.andersson@cchoganas.se

Press & Marknad

Marknadsavdelningen