Ange e-post för det konto som du önskar återställa lösenord för.

Ett mail med instruktioner för återställning av lösenord har skickats till {{data.email}}

{{errorMessage}}

Logga in

Du är nu registrerad

Logga in för att spara produkter och material i dina listor.

Lösenordet är för svagt

{{errorMessage}}

Test dev branch and cchoganas.iqq.se

Kundservice

Kundservice är öppet vardagar 8:00-16:30

Under sommaren Juni-Augusti håller vi Lunchstängt 12:00-12:30

Telefon nummer: 0104754000

Mail: order@cchoganas.se

Välkomna

Malin Danielsson

Inger Hedberg

Ola Petersson

Anette Olsson

Arkitektsäljare

CC Höganäs Arkitektsupport håller öppet vardagar mellan 8-16.30 (lunchstängt 12-12.30)
Naturligtvis kan du även kontakta din lokala representant men ofta kan du få snabbare svar genom vår arkitektsupport.
Vill du diskutera ett specifikt projekt, få information om något produktområde, t.ex. golv i offentlig miljö, bassänger, fasader, årets nyheter etc. är du som vanligt alltid välkommen att kontakta din lokala säljrepresentant för ett möte eller informationsträff.
CC Höganäs Arkitektsupport Tel: 010-475 40 20, arkitektsupport@cchoganas.se

Carin Svensson

Distrikt syd

Arkitekt/Projekt
073-707 35 06

carin.svensson@cchoganas.se

Niklas Oleby

Distrikt mitt

Arkitekt
073-707 36 81

niklas.oleby@cchoganas.se

Ulrika Sjöström

Distrikt öst

Arkitekt/Projekt
073-707 35 43

ulrika.sjostrom@cchoganas.se

Fredrik Jonzon

Distrikt nord

Arkitekt/Projekt
073-707 35 07

fredrik.jonzon@cchoganas.se

Samuel Holmberg

Distrikt väst

Arkitekt

samuel.holmberg@cchoganas.se

Säljregion syd

För dig som bor i: Värnamo, Ljungby, Växjö, Oskarshamn, Kalmar/Nybro, Karlskrona, Karlshamn, Kristianstad, Hässleholm, Ängelholm, Helsingborg/Landskrona, Malmö/Lund/Trelleborg, Ystad/Simrishamn, Eslöv, Halmstad, Falkenberg/Varberg, Borås.

Peter Christensen

Key Account Manager
072-249 90 29

peter.christensen@cchoganas.se

Mats Stern

Projekt
073-707 36 33

mats.stern@cchoganas.se

Carin Svensson

Arkitekt/Projekt
073-707 35 06

carin.svensson@cchoganas.se

Dennis Görthz

ÅF/Projekt
073-707 36 52

dennis.gorthz@cchoganas.se

Fredrik Welinder

Innesäljare
073-707 36 17

fredrik.welinder@cchoganas.se

Säljregion väst

För dig som bor i: Göteborg/Alingsås, Uddevalla

Petra Skarsjö

Key Account Manager
073-707 35 03

petra.volmefjord@cchoganas.se

Peter Jacobsson

Projekt/ÅF
072-254 48 74

Peter.Jacobsson@cchoganas.se

Dennis Djordjevic

Innesäljare
073-707 36 49

dennis.djordjevic@cchoganas.se

Säljregion mitt

För dig som bor i: Nyköping, Katrineholm, Eskilstuna, Mjölby/Motala, Linköping, Norrköping, Jönköping, Tranås, Eksjö/Nässjö/Vetlanda, Västervik, Hultsfred/Vimmerby, Trollhättan/Vänersborg, Lidköping/Skara, Falköping, Skövde, Mariestad, Örebro, Lindesberg, Köping.

Fredrik Hesselgren

Projekt/ÅF
073-707 35 71

fredrik.hesselgren@cchoganas.se

Niklas Oleby

Arkitekt
073-707 36 81

niklas.oleby@cchoganas.se

Säljregion öst

För dig som bor i: Stockholm/Södertälje, Norrtälje, Enköping, Uppsala, Visby, Kristinehamn/Filipstad, Karlstad, Säffle/Åmål, Arvika, Karlskoga, Västerås, Fagersta, Sala, Ludvika.

Peter Westermark

Projekt/ÅF
073-707 35 28

peter.westermark@cchoganas.se

Ulrika Sjöstöm

Arkitekt/Projekt
073-707 35 43

ulrika.sjostrom@cchoganas.se

Christina Lundberg

Projekt
073-707 35 02

christina.lundberg@cchoganas.se

Säljregion norr

För dig som bor i: Borlänge/Falun, Avesta/Hedemora, Mora, Gävle/Sandviken, Bollnäs/Söderhamn, Hudiksvall/Ljusdal, Sundsvall, Härnösand/Kramfors, Sollefteå, Örnsköldsvik, Östersund, Umeå, Skellefteå, Lycksele, Piteå, Luleå/Boden, Haparanda/Kalix, Kiruna/Gällivare.

Fredrik Jonzon

Arkitekt/Projekt/ÅF
073-707 35 07

fredrik.jonzon@cchoganas.se

Teknik

Tobias Rundström

Teknik: Bruk och keramik
073 - 707 35 77

tobias.rundstrom@cchoganas.se

Thomas Maher

Teknik: Bruk och keramik
070-209 66 31

thomas.maher@cchoganas.se

Företagsledning

Max Råvik

VD/Managing Director
010-475 40 55

max.ravik@cchoganas.se

Martina Grudeborn

Logistikchef
073-707 35 14

martina.grudeborn@cchoganas.se