Ange e-post för det konto som du önskar återställa lösenord för.

Ett mail med instruktioner för återställning av lösenord har skickats till {{data.email}}

{{errorMessage}}

Logga in

Du är nu registrerad

Logga in för att spara produkter och material i dina listor.

Lösenordet är för svagt

{{errorMessage}}

Test dev branch and cchoganas.iqq.se

Kundservice

Kundservice är öppet vardagar 8:00-16:30

Telefon nummer: 0104754000

Mail: order@cchoganas.se

Välkomna

Malin Danielsson

Inger Hedberg

Ola Petersson

Anette Olsson

Arkitektsäljare

Arkitektsupport håller öppet vardagar mellan 8-16.30 (lunchsängt 12-12.30)
Tel: 010-475 40 20 arkitektsupport@cchoganas.se
Varmt välkommen att kontakta din lokala säljrepresentant för att diskutera kommande projekt, boka möte eller informationsträff.

Fredrik Hesselgren

Distrikt mitt

Projekt/ÅF
073-707 35 71

fredrik.hesselgren@cchoganas.se

Carin Svensson

Distrikt syd

Arkitekt/Projekt
073-707 35 06

carin.svensson@cchoganas.se

Ulrika Sjöström Salom

Distrikt öst

Arkitekt/Projekt
073-707 35 43

ulrika.sjostrom.salom@cchoganas.se

Fredrik Jonzon

Distrikt nord

Arkitekt/Projekt
073-707 35 07

fredrik.jonzon@cchoganas.se

Samuel Holmberg

Distrikt väst

Arkitekt/Projekt
073-039 38 39

samuel.holmberg@cchoganas.se

Säljregion syd

För dig som bor i: Värnamo, Ljungby, Växjö, Oskarshamn, Kalmar/Nybro, Karlskrona, Karlshamn, Kristianstad, Hässleholm, Ängelholm, Helsingborg/Landskrona, Malmö/Lund/Trelleborg, Ystad/Simrishamn, Eslöv, Halmstad, Falkenberg/Varberg, Borås.

Peter Christensen

Key Account Manager
072-249 90 29

peter.christensen@cchoganas.se

Mats Stern

Projekt
073-707 36 33

mats.stern@cchoganas.se

Carin Svensson

Arkitekt/Projekt
073-707 35 06

carin.svensson@cchoganas.se

Dennis Görthz

ÅF/Projekt
073-707 36 52

dennis.gorthz@cchoganas.se

Fredrik Welinder

Innesäljare
073-707 36 17

fredrik.welinder@cchoganas.se

Säljregion väst

För dig som bor i: Göteborg/Alingsås, Uddevalla

Petra Skarsjö

Key Account Manager
073-707 35 03

petra.volmefjord@cchoganas.se

Samuel Holmberg

Arkitekt/Projekt
073-039 38 39

samuel.holmberg@cchoganas.se

Peter Jacobsson

Projekt/ÅF
072-254 48 74

Peter.Jacobsson@cchoganas.se

Dennis Djordjevic

Innesäljare
073-707 36 49

dennis.djordjevic@cchoganas.se

Säljregion mitt

För dig som bor i: Nyköping, Katrineholm, Eskilstuna, Mjölby/Motala, Linköping, Norrköping, Jönköping, Tranås, Eksjö/Nässjö/Vetlanda, Västervik, Hultsfred/Vimmerby, Trollhättan/Vänersborg, Lidköping/Skara, Falköping, Skövde, Mariestad, Örebro, Lindesberg, Köping.

Fredrik Hesselgren

Projekt/ÅF
073-707 35 71

fredrik.hesselgren@cchoganas.se

Säljregion öst

För dig som bor i: Stockholm/Södertälje, Norrtälje, Enköping, Uppsala, Visby, Kristinehamn/Filipstad, Karlstad, Säffle/Åmål, Arvika, Karlskoga, Västerås, Fagersta, Sala, Ludvika.

Peter Westermark

Projekt/ÅF
073-707 35 28

peter.westermark@cchoganas.se

Ulrika Sjöstöm Salom

Arkitekt/Projekt
073-707 35 43

ulrika.sjostrom.salom@cchoganas.se

Christina Lundberg

Projekt
073-707 35 02

christina.lundberg@cchoganas.se

Säljregion norr

För dig som bor i: Borlänge/Falun, Avesta/Hedemora, Mora, Gävle/Sandviken, Bollnäs/Söderhamn, Hudiksvall/Ljusdal, Sundsvall, Härnösand/Kramfors, Sollefteå, Örnsköldsvik, Östersund, Umeå, Skellefteå, Lycksele, Piteå, Luleå/Boden, Haparanda/Kalix, Kiruna/Gällivare.

Fredrik Jonzon

Arkitekt/Projekt/ÅF
073-707 35 07

fredrik.jonzon@cchoganas.se

Teknik

Tobias Rundström

Teknik: Bruk och keramik
073 - 707 35 77

tobias.rundstrom@cchoganas.se

Thomas Maher

Teknik: Bruk och keramik
070-209 66 31

thomas.maher@cchoganas.se

Företagsledning

Max Råvik

VD/Managing Director
010-475 40 55

max.ravik@cchoganas.se

Daniel Leo

CFO
010-475 40 30

daniel.leo@cchoganas.se

Dan Andersson

Drift & försäljningsansvarig butiker
073-707 36 10

dan.andersson@cchoganas.se