Ange e-post för det konto som du önskar återställa lösenord för.

Ett mail med instruktioner för återställning av lösenord har skickats till {{data.email}}

{{errorMessage}}

Logga in

Du är nu registrerad

Logga in för att spara produkter och material i dina listor.

Lösenordet är för svagt

{{errorMessage}}

Vår butik i Stockholm/Bromma

Öppettider Butik

Måndag - Torsdag 10:00 - 19:00
Fredag 10:00 - 18:00
Lördag kl. 10:00 - 16:00

Öppettider Proffsbutik

Måndag - Fredag 06:30 - 15:30

Adress

Karlsbodavägen 19
168 67, Bromma

Kontaktuppgifter

Telefon: 0774 47 37 00
E-post: info.bromma@cchoganas.se

Ändrade öppettider

Från och med 19/1 kommer vi ha öppet 10.00-18.00 på fredagar. 

Kurs: Plattsättning i pooler och bassänger

15 februari kl. 09:00 – 16:00 hos Mapei, Gårdsfogdevägen 16 i Bromma

Vill du lära dig mer om plattsättning i pooler och bassänger?
Då är du välkommen att gå kurs hos oss.

Den 15 februari kör vi en kurs på Mapei’s nya kundcenter i Bromma. Kursen vänder sig främst till dig som jobbar som plattsättare och arbetsledare.

Läs mer här –> inbjudan kurs POOL

Kom in till oss på Höganäs Kakelcenter...

– och hitta just din stil.
Utbudet av kakel och klinker är stort och det finns en otrolig variation av färger, format och strukturer. Hos oss hittar du även badrumsmöbler, inredning och tillbehör från en mängd olika leverantörer. Allt för ditt kompletta badrum.

Vi ritar ditt nya badrum i 3D
– och hjälper dig att göra din dröm till verklighet
Det finns oändligt med plattor att välja på. Vi hjälper dig att komma fram till ett urval av plattor och material som matchar varandra och som passar i ditt hem. När du vill veta hur du ditt nya badrum kommer att bli, hjälper vi dig att rita upp det i 3D. Du kan därmed känna dig säker på att du gjort rätt val och att slutresultatet kommer att bli så som du önskar.


Köksinspiration
 –> Köksinspiration HKC Bromma

Vi är här för dig

Det är vi som jobbar på Höganäs kakelcenter i Bromma

Fredrik Kleimert

Säljare, 3D-ritare
fredrik.kleimert@cchoganas.se

Elin Pettersson

Säljare, 3D-ritare
010 - 47 54 232
elin.pettersson@cchoganas.se

Linda Nilsson

Säljare, 3D-ritare
linda.nilsson@cchoganas.se

Magnus Jonasson

Proffssäljare, 3D-ritare
magnus.jonasson@cchoganas.se

Jesper Jonsson

Lagerpersonal
jesper.jonsson@cchoganas.se

Petra Fredriksson

Butiksansvarig
petra.fredriksson@cchoganas.se

Niklas Granström

Lageransvarig
niklas.granstrom@cchoganas.se

Bulent Yigin

Platschef
010 - 47 54 204
bulent.yigin@cchoganas.se

Hitta hit

CC Höganäs på Instagram

Se vår resa på Instagram. Bilder från mässor, inspiration eller bara roliga bilder på oss!