Ange e-post för det konto som du önskar återställa lösenord för.

Ett mail med instruktioner för återställning av lösenord har skickats till {{data.email}}

{{errorMessage}}

Logga in

Du är nu registrerad

Logga in för att spara produkter och material i dina listor.

Lösenordet är för svagt

{{errorMessage}}

Höganäs Kakelcenter Bromma, Stockholm

Öppettider Butik

Måndag - Torsdag 10:00 - 18:00
Fredag 06:30 - 15:30
Lördag kl. 10:00 - 15:00

Öppettider Proffs

Måndag - Fredag 06:30 - 15:30
Lördag kl. 10:00 - 15:00

Adress

Karlsbodavägen 19
168 67, Bromma

Kontaktuppgifter

Telefon: 0774 47 37 00
E-post: info.bromma@cchoganas.se

Vi är här för dig

Det är vi som jobbar på Höganäs kakelcenter i Bromma

Rickard Isaksson

Butiksansvarig
rickard.isaksson@cchoganas.se

Rikard Frantzén

Proffs/Lager
rikard.frantzen@cchoganas.se

Ebba Kardvik

Säljare, 3D-ritare
ebba.kardvik@cchoganas.se

Rebecca Gyllenfors

Säljare, 3D-ritare
rebecca.gyllenfors@cchoganas.se

Chakri Khongthawon

Säljare
chakri.khongthawon@cchoganas.se

Petra Fredriksson

Proffssäljare
petra.fredriksson@cchoganas.se

Peter Björkman

Proffssäljare
peter.bjorkman@cchoganas.se

Johan Tjulander

Lageransvarig
johan.tjulander@cchoganas.se

Hitta hit