Ange e-post för det konto som du önskar återställa lösenord för.

Ett mail med instruktioner för återställning av lösenord har skickats till {{data.email}}

{{errorMessage}}

Logga in

Du är nu registrerad

Logga in för att spara produkter och material i dina listor.

Lösenordet är för svagt

{{errorMessage}}

Vår butik i Malmö

Öppettider

Måndag - Fredag 10:00-18:00
Lördag kl. 10:00-15:00

Öppettider Proffsbutik

Måndag - Fredag 07:00-15:30

Adress

Sångleksgatan 2,
215 79 MALMÖ

Kontaktuppgifter

Telefon: 0774-47 38 10
Fax: 0774-47 38 13
info.fosie@cchoganas.se

Kontantfritt

Vi hanterar inte längre kontanter.

Kom in till oss på Höganäs Kakelcenter...

– och hitta just din stil.
Utbudet av kakel och klinker är stort och det finns en otrolig variation av färger, former, format, strukturer och ytskikt. Hos oss hittar du även badrumsmöbler, inredning och tillbehör från en mängd olika leverantörer. Allt för ditt kompletta badrum.

Vi ritar ditt nya badrum i 3D
– och hjälper dig att göra din dröm till verklighet
Det finns oändligt med plattor att välja på. Vi hjälper dig att komma fram till ett urval av plattor och material som matchar varandra och som passar i ditt hem. När du vill veta hur du ditt nya badrum kommer att bli, hjälper vi dig att rita upp det i 3D. Du kan därmed känna dig säker på att du gjort rätt val och att slutresultatet kommer att bli så som du önskar.

Vi är här för dig

Det är vi som jobbar på Höganäs kakelcenter i Malmö

Tina Vinberg

Säljare, 3D-ritare
tina.vinberg@cchoganas.se

Sonny Eriksson

Säljare, 3D-ritare
sonny.eriksson@cchoganas.se

Hanna Eldin

Säljare, 3D-ritare
hanna.eldin@cchoganas.se

Fredrik Welinder

Säljare
fredrik.welinder@cchoganas.se

Jan Almqvist

Säljare, Lagerpersonal
jan.almqvist@cchoganas.se

Alf Losell

Lageransvarig
alf.losell@cchoganas.se

Dan Andersson

Platschef
010 - 47 54 195
dan.andersson@cchoganas.se

Hitta hit

Höganäs Mälmö på Instagram

Se vår resa på Instagram. Bilder från mässor, inspiration eller bara roliga bilder på oss!