Ange e-post för det konto som du önskar återställa lösenord för.

Ett mail med instruktioner för återställning av lösenord har skickats till {{data.email}}

{{errorMessage}}

Logga in

Du är nu registrerad

Logga in för att spara produkter och material i dina listor.

Lösenordet är för svagt

{{errorMessage}}

Arkitektsupport

CC Höganäs Arkitektsupport Tel: 010-475 40 20, arkitektsupport@cchoganas.se

CC Höganäs Arkitektsupport håller öppet vardagar mellan 8-16.30 (lunchstängt 12-12.30)
Naturligtvis kan du även kontakta din lokala representant men ofta kan du få snabbare svar genom vår arkitektsupport.

Vill du diskutera ett specifikt projekt, få information om något produktområde, t.ex. golv i offentlig miljö, bassänger, fasader, årets nyheter etc. är du som vanligt alltid välkommen att kontakta din lokala säljrepresentant  för ett möte eller informationsträff.

ARKITEKTSUPPORT

Tel: 010-475 40 20
E-post: arkitektsupport@cchoganas.se
Öppet vardagar mellan 8-16.30 (lunchstängt 12-12.30)

Fredrik Hesselgren

Arkitektsäljare Fredrik inspiration för företag

Distrikt mitt

Projekt/ÅF
073-707 35 71

fredrik.hesselgren@cchoganas.se

Ulrika Sjöström Salom

Arkitektsäljare Ulrika inspiration för företag

Distrikt Öst
Arkitekt/Projekt
073-707 35 43

ulrika.sjostrom.salom@cchoganas.se

Carin Svensson

Arkitektsäljare Carin inspiration för företag

Distrikt Syd
Arkitekt/Projekt
073-707 35 06

carin.svensson@cchoganas.se

Fredrik Jonzon

Arkitektsäljare Fredrik inspiration för företag

Distrikt nord
Arkitekt/Projekt
073-707 35 07

fredrik.jonzon@cchoganas.se

Joakim Borg

Joakim Borg Arktektsäljare Göteborg

Distrikt väst

Arkitekt/Projekt
073-707 36 81

joakim.borg@cchoganas.se